09123848864

مزایای نمای کرتین وال

مزایای نمای کرتین وال
خلاصه

در این مقاله به بررسی برخی از مزایای نمای کرتین وال خواهیم پرداخت

24 2 98

مزایای نمای کرتین وال

امروزه در هر شهری که زندگی می کنید می توانید به راحتی ساختمانی با نمای شیشه ای ببینید.به لطف پیشرفت عمده ای  که در صنعت نمای ساختمان صورت گرفته است شیشه به یک عنصر اصلی در ساخت ساختمان تبدیل گشته است.یک نمای کرتین وال علاوه بر بهبود زیبایی بصری ساختمان مزایای بسیار زیاد دیگری دارد که  در این مقاله به بررسی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

زیبایی بصری و انعطاف پذیر در طراحی

یک از اولین ویژگی های نمای کرتین وال به جرات زیبایی منحصر به فرد آن است.ایجاد خطوطی منظم و انعطاف پذیری بالای آن در طراحی و اجرا به معماران گروه مهندسان مهرازان نما این امکان را می دهد تا در طراحی نمای پروژه با جسارت به فعالیت ادامه دهند و جلوه ای خاص را برای ساختمان شما به ارمغان بیاورند.
در حالی بیشتر پوسته های نمای شیشه ای مانند نمای اسپایدر صرفا برای استفاده از شیشه طراحی شده اند یک نمای کرتین وال به شما این اجازه را می دهد تا از هر متریال دیگری مانند فلز, سنگ و یا ... به جای شیشه استفاده بکنید.

وزن پایین

یک نمای کرتین وال به واسطه متریال سبک وزنی که در ساخت از آن بهره می برد از سبک ترین پوسته های نمای مدرن محسوب می گردد.

ایمنی

شاید در باور عموم به یک نمای کرتین وال به دلیل استفاده شیشه در آن غیر ایمن به نظر برسد اما اقعیت چیز دیگری است.یک نمای کرتین وال در واقع از سطح بسیار بالایی از ثبات و ایمنی در طراحی و اجرا بره می برند که به مقاومت نما در برابر عوامل مخرب جوی مانند انبساط و انقباض,فشار باد, آب و یا برف و همینطور زمین لرزه کمک شایانی می کند.نمای کرتین وال یک نمای کاملا ایمن است.

شفافیت

استفاده حداکثری از نور طبیعی و حتی امکان کنترل آن از مهم ترین نکات در طراحی معماری ساختمان است.به کمک نمای کرتین وال نور طبیعی به کورترین نقاط ساختمان نیز نفوذ پیدا می کند.این مزیت ارزشمند نیاز به استفاده از بر و به تناسب آن هزیته استفاده از برق را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

عملکرد حرارتی

لازم به توضیح نیست که یک نمای کرتین وال استاندارد می تواند به حفظ مداوم دمای طبیعی و دلخواه داخلی ساختمان منجر شود.نمای کرتین وال را از این منظر می توان برترین نوع نمای ساختمان دانست.

هزینه نگهداری پایین

یک نمای کرتین وال اگر به شکل اصول و صحیح طراحی و اجرا شود هزینه نگهداری و استهلاک بسیار پایینی دارد.توجه ویژه به جزئیات در حین طراحی و اجرا و استفاده از متریال با کیفیت از عوامل تاثیر گذار در این زمینه هستند.
گروه مهندسان مهرازان نما طراح و مجری متخصص نماهای کرتین وال آماده خدمت رسانی به مشتریان گرانقدر خود در زمینه طراحی , نظارت و اجرای انواع نماهای مدرن ساختمانی می باشد.
 
 

دیدگاه کاربران
(مورد نیاز)
(مورد نیاز)