09123848864

مزایای پارتیشن شیشه ای

مزایای پارتیشن شیشه ای
خلاصه

اگر به فکر تجهیز دفتر کار خود هستید بهتر است با مزایای یک پارتیشن شیشه ای آشنا شوید.

31 2 98

مزایای پارتیشن شیشه ای

اگر در حال تجهیز دفتر کار خودتان هستید یا تغییر دکوراسیون آن هستید قطعا باید فکری به استفاده حداکثری از فضای خود و صرفه جویی در هزینه های آن بکنید.یکی از مهمترین  نکات در این حین چیدمان کارکنان است.خوشبختانه پارتیشن شیشه ای یک راه حل سریع و مقرون به صرفه برای این مسئله می باشد.در این مقاله شما را با 5 مزیت بزرگ پارتیشن شیشه ای آشنا می کنیم.

1.پارتیشن های شیشه ای را به راحتی باز کنید, جابه جا کنید و مجددا نصب کنید.

مهمترین مزیت یک پارتیشن شیشه ای که باعث محبوبیت روز افزون آن شده است این است که می توانید به راحتی آن ها باز کنید, چیدمان آنها را تغییر دهید و مجددا آنها را نصب کنید.به طور مثال اگر احساس کردید فضا برای تعدادی از کارمندان شما کوچک است می توانید به راحتی فضای اتاق مورد نظرتان بزرگ تر کنید.

2. پارتیشن های شیشه ای آکوستیک هستند.

مشکلی که اغلبا در فضاهای کاری مدرن و باز وجود دارد سرو صدای زیاد است.با استفاده از پارتیشن شیشه ای می توانید علاوه احساس کار دریک فضای باز از شر سرو صداهای مزاحم تا حدود زیادی خلاص شوید.

3.پارتیشن شیشه ای ارزان قیمت!

بر خلاف باور عموم که پارتیشن شیشه ای کالایی لوکس و گران تصور میکنند.پارتیشن شیشه ای می تواند علاوه بر داشتن ظاهری مدرن و کیفیت بالا قیمت مقرون به صرفه ای نیز داشته باشند.

4.هزینه نگهداری پارتیشن شیشه ای پایین است.

بر خلاف دیوارهای سنتی گچی که به سرعت کثیف می شوند و نیاز به رنگ آمیزی مجدد دارند, پارتیشن شیشه ای با صرف کمترین هزینه و با یک نظافت ساده مانند روز اولشان خواهند درخشید.

5.بهره گیری از حداکثر نور طبیعی در پارتیشن شیشه ای

خاصیت دوست داشتنی شیشه در عبور نور باعث می شود که حداکثر میزان نور طبیعی را در طول روز داشته باشید.این موضوع به صرفه جویی در مصرف انرژی و در نتیجه کاهش هزینه های آن کمک شایانی می کند.
اگر در فکر استفاده از پارتیشن شیشه ای برای دفتر کار خود هستید همین حالا با کارشناسان گروه مهندسان مهرازان نما تماس بگیرید تا ایده آل ترین سیستم را به مشا معرفی کنیم.
 
 

دیدگاه کاربران
(مورد نیاز)
(مورد نیاز)