09123848864

دیتیل هندریل فیکس پوینت

دیتیل هندریل فیکس پوینت
خلاصه

آشنایی با دیتیل هندریل شیشه ای میتواند به شما در انتخاب سیستم مناسب پروژه کمک شایانی کند.

1 4 01

دیتیل هندریل فیکس پوینت

هندریل فیکس پوینت از پرکاربردترین و ایمن ترین نوع سیستم های  هندریل شیشه ای است.هندریل شیشه ای فیکس پوینت به دلیل مزایای فراوانی که دارد و ظاهر تمام شده فریملس امروزه به طور روز افزونی در معماری مدرن مورد استقبال قرار گرفته است.از هندریل شیشه ای فیکس پوینت می توان در فضاهای عمومی مانند استادیوم ها و یا فرودگاه و مراکز خرید که فشار جمعیت بالایی را در خود دارند استفاده کرد.هندریل شیشه ای فیکس پوینت را میتوان ایمن ترین و محکم ترین نوع هندریل شیشه ای دانست اگر تمامی مراحل اجرایی آن اصولی و بر اساس محاسبات مهندسی انجام بگیرد.

انواع سیستم های هندریل شیشه ای 

زیرسازی هندریل فیکس پوینت
اجرای زیرسازی فولادی هندریل فیکس پوینت مهمترین مسئله در ساخت یک هندریل شیشه ای محکم و بدون ارتعاش است. برای اجرای زیرسازی باید از پس از نقشه برداری و تهیه نقشه های وضع موجود, محاسبه وزن تمام شده شیشه های و در نهایت انتخاب تعداد فیکس پوینت و نحوه چینش آنها اقدام به اجرای پروفیل زیرسازی با مقطع مکفی نمود.استفاده از پروفیل آهنی برای زیرسازی اصلی ترین شرط دیتیل هندریل فیکس پوینت است.

اجرای هندریل فیکس پوینت بدون داشتن زیرسازی مناسب میتواند به خسارات جبران ناپذیری منجر گردد.

توجه به اجرای کاملا تراز و بدون خطای پروفیل زیرسازی به کیفیت نصب شیشه های هندریل فیکس پوینت ارتباط مستقیم دارد. قوطی زیرسازی هندریل فیکس پوینت باید در دو لاین افقی با فاصله حداقلی 10 سانتی متری از مرکز هر دو پروفیل نسبت به یکدیگرانجام بگیرید.ایجاد اتصال مناسب پروفیل برای کاهش ارتعاش قوطی امری ضروری است.تراز نصب پروفیل زیرسازی باید به گونه ای باشد که پس از اجرای پوشش نهایی نازک کاری, قوطی پشت کار مخفی با حداقل فاصله نسبت به متریال نازک کاری باشد.به طور مثال اگر متریال نازک کاری سنگ است قوطی زیرسازی باید دقیقا در پشت سنگ اجرا گردد به گونه ای که پس از نصب سنگ فاصله ای بین سنگ و قوطی پشت سنگ وجود نداشته باشد.

آشنایی با هندریل فیکس پوینت

بهتر است برای بالا بردن کیفیت هندریل فیکس پوینت قبل از اجرای سنگ نسب به نصب برخی از اتصالات هندریل فیکس پوینت به قوطی زیرسازی از طریق جوشکاری اقدام نمود.
پس از اجرای پروفیل زیرسازی هندریل فیکس پوینت و قبل از اجرای سنگ نیاز به نقشه برداری مجدد برای برداشت وضع موجود و راد های جوشکاری شده به پروفیل زیرسازی میباشد.
مرحله بعدی پس از نقشه برداری زیرسازی تهیه نقشه های اجرایی فاز دو و سفارش ساخت شیشه های سوراخکاری شده و سپس نصب آنها میباشد.استفاده از یراق آلات با کیفیت در این مرحله نه تنها به بهبود زیبایی بصری هندریل شیشه ای منجر خواهد شد بلکه ضریب امنیت هندریل فیکس پوینت را تا مقدار زیادی افزایش میدهد و همچنین باعث کاهش هزینه های نگهداری محصول و افزایش عمر آن می شود.استفاده از فولاد ضد زنگ با وزن بالا به خصوص در زمانی که هندریل شیشه ای در فضای بیرونی مانند تراس است امری ضروری است.استفاده از یراق آلات سبک و ضعیف مقاومت هندریل شیشه ای را در برابر فشار باد و عوامل مخرب جوی تا حدود زیادی کاهش میدهد که این امر میتواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.
گروه مهرازان نما طراح و مجری تخصصی سیستم های هندریل شیشه ای با برخورداری از مجرب ترین اکیپ اجرایی آموزش دیده و ارائه خدمات و محصولات با کیفیت داخلی و خارجی آماده همکاری با کلیه معماران و فعالات محترم صنعت ساختمان میباشد.

دیدگاه کاربران
(مورد نیاز)
(مورد نیاز)