09123848864

اکسپندد متال

اکسپندد متال
خلاصه

اکسپندد متال ها بهترین گزینه برای پوسته دوم نما هستند و جلوه خیره کننده ای به نمای پروژه شما خواهند داد.

20 3 98

اکسپندد متال چیست؟

امروزه پوسته دوم نما نقش بسیار مهمی در طراحی معماری نمای خارجی ساختمان ها ایفا می کند.نمای دو پوسته علاوه بر کمک به کاهش انرژی و کاهش خیرگی آفتاب, از لحاظ بصری نیز تاثیر شگرفی در بهتر دیده شدن نمای ساختمان شما خواهد داشت.
یکی از زیباترین و پرکاربردترین متریال های به کار رفته در این قسمت اکسپندد متال نامیده می شود.وزن بسیار پایین, طول عمر بالا, قابلیت نور پردازی بسیار عالی و همنشینی فوق العاده آن با سایر نماهای مدرن شیشه ای مانند نمای کرتین وال منجر به خلق یک نمای منحصر به فرد می گردد.مزایای فوق العاده اکسپندد متال و زیبایی خیرهکننده آنها باعث ورود آن به داخل ساختمان واستفاده روزافزون آن در سقف های کاذب نیز گردیده است.

اکسپندد متال ورق های فلزی(عموما آلومینیوم) هستند که به صورت الگوهای منظم که چشمه نامیده می شوند پانچ شده و قالبیت رنگ پذیری نیز دارند.


الگوهای منظمی که در ورق آلومینیوم ایجاد می شود اصطلاحا چشمه نامیده می شوند.ابعاد این چشمه ها با توجه به نیاز پروژه قابل تغییر است اما از پرکاربردترین آنها می توان به اندازه 22*60 اشاره کرد.
اندازه چشمه های قابل تولید در نمای اکسپندد متال در گروه مهندسان مهرازان نما به شرح زیر می باشد:
1.چشمه 14*32 میلیمتر
2.چشمه 20*50 میلیمتر
3.چشمه 22*60 میلیمتر
4.چشمه 28*75 میلیمتر
5.چشمه 38*100 میلیمتر
6.چشمه 60*150 میلیمتر
7.چشمه 70*200 میلیمتر
8.چشمه 70*250 میلیمتر
 

مزایای نمای اکسپندد متال

وزن بسیار پایین و طول عمر بالا

به دلیل استفاده از فلزات سبک مانند آلومینیوم وزن تمام شده پوسته دوم نمای شما به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد.همچنین مقاومت بسیار عالی آلومینیوم در برابر عوامل مخرب جوی باعث می شود تا با صرف کمترین هزینه نمای پروژه خود را برای همیشه سالم وزیبا ببینید.

نورپردازی فوق العاده

زیبایی خیره کننده نماهای اکسپندد متال ضمن نورپردازی چندین برابر می شود.عبور نور از چشمه های پانچ شده در ورق زیبایی خیره کننده ای به نمای خارجی شما خواهد بخشید.

تنوع رنگ

قابیلت انتخاب رنگ دلخواه شما مطابق با طراحی معماری پروژه و اجرای آن به روش آنادایز یا الکترو استاتیک وجود دارد.

قیمت پایین

گروه مهندسان مهرازان نما با افتخار اعلام میکند به منظور نظارت دقیق بر پروسه ساخت, ایجاد اشتغال و کاهش قیمت تمام شده کلیه فرآیند تهیه و ساخت را در داخل کشور صورت می پذیرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ورق های اکسپندد متال و مشاوره رایگان با مشاوران خبره ما در این زمینه تماس بگیرید.
 
 

دیدگاه کاربران
(مورد نیاز)
(مورد نیاز)
مطالب برگزیده
مطالب مرتبط