09123848864

دیتیل هندریل شیشه ای

دیتیل هندریل شیشه ای
خلاصه

اگر با دیتیل های هندریل شیشه ای هیچ آشنایی ندارید بهتر است این مقاله را مطالعه کنید...

19 3 98

دیتیل هندریل شیشه ای

همانطور که در مقاله های تخصصی مربوط به هندریل شیشه ای اشاره کرده بودیم سیستم های متفاوتی برای اجرای هندریل شیشه ای وجود دارد که هرکدام از این سیستم ها می توانند از لحاظ بصری تفاوت عمده ای با یکدیگر داشته باشند. از پرکاربردترین انواع نرده های شیشه ای می توان به سیستم های نرده شیشه ای دفنی, نرده شیشه ای اکسپوز و نرده شیشه ای فیکس پوینت اشاره کرد.
کلیه سیستم ها از نظر مقاومت در برابر فشار های جانبی در سطح بسیار بالایی قرار دارند.همچنین در ساخت تمامی آنها از مصالح ضد زنگ مانند آلومینیوم و یا استیل استفاده شده است که این موضوع خود به تنهایی طول عمر محصول را تا سالیان متمادی تضمین می کند.

با انواع مدل نرده شیشه ای آشنا شوید.

هندریل شیشه ای سیستم فیکس پوینت

هندریل شیشه ای فیکس پوینت ترکیبی فوق مهندسی, چشم نواز و مدرن از شیشه های سکوریت لمینیت شده با بست های دکمه ای بسیار مستحکمی از جنس استیل هستند.این بست های استیل به گونه ای طراحی شده اند علاوه بر حفظ ظرافت و زیبایی, به راحتی وزن شیشه و فشارهای جانبی بر روی شیشه را تحمل کنند.تعداد فیکس پوینت مورد استفاده در یک متر طول نرده شیشه ای به عوامل گوناگونی مانند وزن شیشه, کاربری پروژه و مسائلی ازاین قبیل بستگی دارد.

هندریل شیشه ای اکسپوز

در هندریل شیشه ای اکسپوز از پروفیل های آلومینیومی قطوری استفاده میکنیم که حاصل اسکترود بیلت های سری 6063 می باشند.این یوچنل های آلومینومی عموما به صورت منقطع و در فواصل مشخصی نسبت بهم به کف سازی بولت می شوند.سپس بعد از جاگذاری لاستیک ها و متعلقات مربوط به داخل یوچنل که وظیفه تثبیت شیشه را برعهده دارند شیشه ها نصب می کنیم.در مرحله پایانی نصب هندریل شیشه ای اکسپوز باید کاور یوچنل ها را به همراه لاستیک های آب بندی نصب کنیم.
بیلت آلومینیومی که درمصالح هندریل شیشه ای استفاده می شود, کیفیت شیشه و دقت در اجرای زیرسازی  نصب هندریل همگی در کیفیت کار نهایی تاثیر مستقیم دارند.
 

قیمت انواع هندریل شیشه ای

هندریل شیشه ای​ سیستم دفنی

در هندریل شیشه ای دفنی بر خلاف سیستم روکار یا اکسپوز دیگر خبری از پروفیل های یوچنل آلومینیومی بر روی کف سازی نیست.در هندریل شیشه ای دفنی این یوچنل ها در کف سازی پروژه و باتوجه به تراز کف سازی نصب می  شوند و به بیان ساده تر یک هندریل شیشه ای بدون فریم در مرحله پایانی مشاهده می گردد.
به لطف طراحی منحصر به فرد این هندریل های شیشه ای, در صورت بروز شکست در شیشه ها امکان تعویض آن ها به راحتی و بدون تخریب وجود دارد. 

دیدگاه کاربران
(مورد نیاز)
(مورد نیاز)