09123848864

نصب نرده شیشه ای

نصب نرده شیشه ای
خلاصه

نصب نرده شیشه ای یک کار تخصصی است و اجرای آن نیاز به مهارت و تجربه دارد.

14 2 01

نصب نرده شیشه ای 

اصلی ترین و مهمترین فاکتورها در داشتن یک نرده شیشه ای یا هندریل شیشه ای با کیفیت انتخاب متریال مناسب و نصب و اجرای اصولی و مهندس است.نصب نرده شیشه ای در انتخاب کمیت و کیفیت خرید متریال نرده شیشه ای تاثیر گذار است.همچنین زیرسازی مربوط به هرکدام از سیستم های نرده شیشه ای در مقایسه با یکدیگر متفاوت است.اجرای زیرسازی مناسب و بدون خطا در محل نصب نرده شیشه ای اولین گام در یک اجرای با کیفیت است.برای زیرسازی نرده شیشه ای استفاده از یک ناودانی نمره 8 یا 10 و یا قوطی با همین سایز کافی است. پروفیل زیرسازی نرده شیشه ای باید فاقد هرگونه ارتعاش باشد.نیاز به تاکید نیست که تراز بودن پروفیل زیرسازی در نصب نرده شیشه ای اهمیت فراوانی دارد و در کیفیت اجرا تاثیر مستقیم دارد.دومین گام در نصب نرده شیشه ای نصب کامپوننت های آلومینیومی با فاصله های معین میباشد.این فاصله های با توجه به مدولاسیون شیشه میتواند متفاوت باشد.تمام کامپوننت ها باید در یک مسیر و بدون خطا و با حداقل جا به جایی ممکن نصب شوند.گام بعدی در نصب نرده شیشه ای قراردادن واشرهای پی وی سی و فیلر های کامپوننت ها در پروفیل یوچنل میباشد.لاستیک ها و فیلرها علاوه بر محافظت از شیشه و جلوگیری از تماس مستقیم شیشه با پروفیل آلومینیومی وظیفه پرکردن فضای خالی بین شیشه و پروفیل را هم بر عهده دارند( درصورت استفاده از شیشه با ضخامت کمتر از حد استاندارد).

دیتیل هندریل شیشه ای 

مرحله بعدی در نصب نرده شیشه ای قرارداد شیشه در محل خود و سپس تراز کردن و فیکس کردن آنها با استفاده از فیلر ها و گوه های پی آمید و آلومینیومی میباشد.فراموش نکنید گوه پی آمید باید پس از نصب شیشه و با حداکثر فشار ممکن وارد پروفیل یوچنل شود تا میزان ارتعاش شیشه را به حداقل برساند.
اجرای کاملا تراز و بدون خطای تمام آیتم ها یکی از مهمترین نکات نصب نرده شیشه ای است.در تمام مراحل نصب نرده شیشه ای به تراز بودن هندریل  متعلقات آن توجه کنید.استفاده از یک تراز ساده و یا حتی ریسمان می تواند کیفیت نصب نرده شیشه ای شما را افزایش دهد.
مرحله پایانی نصب نرده شیشه ای پس از تراز کردن و فیکس کردن کامل شیشه های نصب دست انداز آلومینیومی روی شیشه و کاور ها دوطرفه کامپوننت های میباشد.

اگر امکان استفاده از داربست در محل نصب نرده شیشه ای وجود ندارد باید قبل از نصب شیشه کاور بیرونی هندریل را نصب کنید زیرا پس از نصب شیشه امکان نصب آن فقط با داربست ممکن است.

در پایان, نصب نرده شیشه ای یک کار تخصصی است و نیاز به تجربه کافی دارد پس بهتر است اجرای آن را به متخصص مربوط به آن محول کنید.
برای کسب مشاوره در خصوص نصب نرده شیشه ای و کسب مشاوره تخصصی در زمینه نرده شیشه ای با ما تماس بگیرید.
احسان فراهانی

دیدگاه کاربران
(مورد نیاز)
(مورد نیاز)