09123848864

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز
خلاصه

نرده شیشه ای اکسپوز یکی از پرکاربردترین نوع نرده های شیشه ای است.این نوع از نرده های شیشه ای ترکیب منحصر به فردی و چشم نوازی از شیشه های ایمن و پروفیل های اکسترود شده آلومینیومی هستند.

14 7 98

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده های شیشه ای که به طور تخصصی تر هندریل شیشه ای نیز نامیده می شوند در سیستم های مختلفی قابل اجرا هستند.این سیستم از نظر استحکام و مقاومت در برابر فشارهای جانبی در سطح بالا و با یکدیگر برابر هستند اما از نظر ظاهری با یکدیگر کاملا متفاوت می باشند.یکی از انواع بسیار پر کاربرد نرده های شیشه ای " نرده شیشه ای اکسپوز" می باشد.

با انواع هندریل های شیشه ای آشنا شوید.

نرده شیشه ای اکسپوز چیست؟

نرده شیشه ای اکسپوز که با نام های نرده شیشه ای یوچنل یا نرده شیشه ای روکار نیز نامیده می شود از یک پروفیل آلومینیومی سنگین و قطور با سطح مقطعشکل, کاور های از جنس آلومینیوم, لاستیک و ... تشکیل شده است.اصلی ترین قسمت نرده شیشه ای اکسپوز که وظیفه مهار شیشه را نیز دارد پروفیل U شکلی است از طریق فرآیند اکسترود آلومینیوم ساخته می شود.این پروفیل های آلومینیومی با استفاده از بولت به کف سازی متصل می شوند.سپس شیشه در شیار U شکل این پروفیل قرار میگیرد. پس قراردادن شیشه در داخل پروفیل U شکل از قطعاتی از جنس PVC و آلومینیوم که اصطلاحا " گوه " نامیده می شوند برای پر کردن فضای خالی بین شیشه و پروفیل استفاده می کنیم.این قطعات وظیفه تثبیت شده و کاهش ارتعاش آن را بر عهده دارند.سپس از کاور سرتاسری از جنس آلومینیوم برای پوشش پروفیل U چنل استفاده می شود.

دیتیل نرده های شیشه ای

از مزایای نرده شیشه ای اکسپوز میتوان به استحکام بالای آن و قابلیت تعویض راحت شیشه ها اشاره کرد.ارتفاع تقریبی پروفیل آلومینیومی در نرده شیشه ای سیستم اکسپوز 10 سانتی متر است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع سیستم های نرده شیشه ای با کارشناسان فروش گروه مهندسان مهرازان نما تماس بگیرید.
 
 
 

دیدگاه کاربران
(مورد نیاز)
(مورد نیاز)