09123848864

قیمت هندریل شیشه ای

قیمت هندریل شیشه ای
خلاصه

امروزه هندریل های شیشه ای عضو جدایی ناپذیر معماری مدرن هستند.به دلیل لازم تنوع بسیار زیاد هندریل های شیشه ای لازم است که با آیتم های تاثیر گذار درقیمت این نرده های دوست داشتنی آشنا باشید.

1 4 98

قیمت هندریل شیشه ای

هندریل شیشه ای یا نرده شیشه ای در واقع نسل نوین نرده های ساختمانی هستند که از ترکیب مصالح ضد زنگ مانند آلومینیوم واستیل در کنار شیشه ساخته می شوند.
بزرگترین نقطه قوت هندریل شیشه ای در مقایسه با نرده های فولادی قدیمی دوام آنها و حفظ کیفیتشان در سالیان متمادی است.
جهت محاسبه قیمت هندریل شیشه ای باید به فاکتورهای زیر توجه داشت:
  1. نوع سیستم هندریل شیشه ای
  2. نوع ساختارشیشه مورد استفاده
  3. مصالح زیرسازی
  4. اجرت نصب

1.نوع سیستم هندریل شیشه ای

همانطور که در مقالات قبلی مربوط به هندریل شیشه ای اشاره کرده بودیم سیستم های متفاوتی برای اجرای هندریل شیشه ای وجود دارد.طبیعتا به دلیل تفاوت متریالی که در هرکدام از این سیستم ها مورد استفاده قرار میگیرند, قیمت تمام شده آنها نیز در قیاس با یکدیگر تفاوت دارند.
فارغ از سیستم انتخابی , نوع چیدمان هندریل شیشه ای نیز( اینکه به صورت یک خط صاف, شکسته و یا قوس دار اجرا شود)در قیمت نهایی تاثیر گذار است.از دیگر آیتم های تاثیر گذار در این آیتم می توان به کشور تولید کننده این یراق آلات اشاره کرد.عموم مصالح موجود در بازار ایران ساخت داخل یا کشور ترکیه میباشند.

انواع سیستم های هندریل شیشه ای

2.نوع ساختار شیشه

نوع شیشه مورد استفاده در هندریل شیشه ای( شیشه های فلوت, سوپر کلیر, کریستال, دکوراتیو و...) و ساختار آنها(شیشه لمینیت یا غیر لمینیت) تاثیر بسزایی در کاهش یا افزایش قیمت تمام شده دارند.هرچند که بر اساس مقررات ملی ساختمان استفاده از شیشه های لمینیت با طلق در هندریل های شیشه ای الزامی است اما می توان در پروژه مسکونی کم تردد از شیشه های غیر لمینیت استفاده کرد.

انواع شیشه های ساختمانی

3.مصالح زیرسازی هندریل شیشه ای

کلیه سیستم های هندریل شیشه ای اگر به صورت استاندارد اجرا شوند نیاز به زیرسازی فولادی قبل از مرحله نازک کاری ساختمان دارند.هر کدام از سیستم های هندریل شیشه ای زیرسازی منحصر به فرد خود را دارد.این زیرسازی بر اساس وزن هندریل و فشار جانبی پیش بینی شده برای هآن اجرا می گردد.اجرای تراز و صحیح زیرسازی هندریل شیشه ای در زیباتر دیده شدن هندریل شیشه ای و ایمن بودن آن تاثیر مستقیم دارد.به طور مثال اجرای ناتراز زیرسازی منجر به این می شود که امکان قراردادن شیشه ها به صورت قائم وجود نداشته باشد.

4.اجرت نصب هندریل شیشه ای

اجرت نصب یک هندریل شیشه ای شامل اجرای زیرسازی آن و نصب کلیه متعلقات آن می باشد.مسلم است که این اجرت نصب بسته به محل پروژه و دشواری اجرای هندریل شیشه ای متغیر است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره حضوری رایگان کارشناسان مجرب گروه مهرازان نما با ما تماس بگیرید.
رقابتی ترین قیمت ها را از ما بخواهید.
 

دیدگاه کاربران
(مورد نیاز)
(مورد نیاز)