09123848864

مقاله ها

مجموعه مطالب یا مقالات وب‌سایت
نمایش در هر صفحه
30 7 98
نرده شیشه ای اسپیگوت

یک از انواع کاربردی و پر استفاده نرده های شیشه ای, نرده شیشه ای اسپیگوت می باشد.نرده شیشه ای اسپیگوت ظاهری مدرن و بسیار متفاوت دارد, مقاومت بالایی در برابر فشارهای جانبی و عوامل مخرب جوی دارد.این زیبایی و طول عمر بالا حاصل ترکیب شیشه های ایمن و یراق آلاتی از جنس استیل 304 هستند.

28 7 98
یراق پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای دو جداره نوعی کاربردی از انواع پارتیشن های شیشه ای هستند که به شما در داشتنی دفتر کاری آرام کمک شایانی خواهند کرد.

23 7 98
نمای لامل چیست؟

نمای لامل یا همان نمای کرتین وال ترکیبی از پروفیل های آلومینیومی موسوم به لامل وشیشه های دو یا چند جداره می باشد.برای آشنایی با لامل و مشخصات فنی آن این مقاله را مطالعه کنید.

21 7 98
تفاوت نمای کرتین وال فیس کپ و فریم لس

از پرکاربردترین سیستم های نمای کرتین وال می توان به سیستم های فیس کپ و فریم لس اشاره کرد.برای آشنایی با این دو سیستم پرکاربرد و تفاوت های بین این دو سیستم این مقاله را مطالعه کنید.

14 7 98
نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز یکی از پرکاربردترین نوع نرده های شیشه ای است.این نوع از نرده های شیشه ای ترکیب منحصر به فردی و چشم نوازی از شیشه های ایمن و پروفیل های اکسترود شده آلومینیومی هستند.

13 7 98
پارتیشن شیشه ای ارزان

داشتن یک پارتیشن شیشه ای لوکس و زیبا لزوما نیازمند صرف هزینه های سرسام آور و گزاف نیست.ما دراین مقاله شما را با یک پارتیشن شیشه ای ارزان و بسیار زیبا و بادوام آشنا خواهیم کرد.

1 7 98
پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره یکی از انواع پرکاربرد و نسبتا ارزان پارتیشن های شیشه ای است.برای آشنایی با این سیستم زیبا و منحصر به فرد با ما همراه باشید.

30 6 98
روش اجرای نمای کرتین وال

یک نمای کرتین وال را به دو روش استیک(STICK) و یونیتایز(UNITIZE) میتوان اجرا کرد.برای آشنایی با تفاوت های این دو روش با ما در این مقاله همراه باشید.

30 6 98
پارتیش شیشه ای رنگی

پارتیشن های شیشه ای رنگی نوع بسیار جذابی از پارتیشن شیشه ای هستند که به دفتر کار شما جلوه شاداب و روحیه بخشی می دهند.

30 6 98
انواع مدل هندریل شیشه ای

هندریل های شیشه ای در انواع مختلفی قابل اجرا هستند که هرکدام از این سیستم از نظر ظاهری, قیمت و شیوه اجرا با یکدیگر متفاوت هستند.

27 6 98
هندریل شیشه ای دفنی

هندریل شیشه ای دفنی یکی از متداول ترین و مدرن نوع هندریل های شیشه ای هستند.

27 6 98
پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس مدرن ترین و پرکاربردترین نوع پارتیشن شیشه ای می باشد.برای آشنایی بیشتر با این سیستم شیک و منحصر و به صرفه به فرد این مقاله را مطالعه کنید

22 5 98
هندریل شیشه ای فیکس پوینت

یکی از ایمن ترین و مستحکم ترین نوع هندریل های شیشه ای سیستم فیکس پوینت می باشد.این ایمنی بالا به لطف نحوه اتصال بخصوص یراق آلات این سیستم می باشد.

22 4 98
نمای کرتین وال رین فورس

نمای کرتین وال سیستم رین فورس همانطور که از نامش پیداست نوع تقویت شده نمای کرتین وال است و در مواردی که کاربرد دارد که لامل های عادی به علل مختلف پاسخگوی ممان اینرسی مشخص شده برای نما نیستند.

6 4 98
قیمت پارتیشن شیشه ای

اگر در فکر خرید پارتیشن شیشه ای هستید بهتر است با قیمت سیستم های مختلف آن آشنا شوید.

1 4 98
قیمت هندریل شیشه ای

امروزه هندریل های شیشه ای عضو جدایی ناپذیر معماری مدرن هستند.به دلیل لازم تنوع بسیار زیاد هندریل های شیشه ای لازم است که با آیتم های تاثیر گذار درقیمت این نرده های دوست داشتنی آشنا باشید.

20 3 98
اکسپندد متال

اکسپندد متال ها بهترین گزینه برای پوسته دوم نما هستند و جلوه خیره کننده ای به نمای پروژه شما خواهند داد.

19 3 98
دیتیل هندریل شیشه ای

اگر با دیتیل های هندریل شیشه ای هیچ آشنایی ندارید بهتر است این مقاله را مطالعه کنید...

11 2 98
انواع نمای کرتین وال

یک نمای کرتین وال به روش های متفاوتی قابل اجرا می باشد. سیستم فیس کپ و فریم لس از پرکاربردترین نوع نماهای کرتین وال است. در این مقاله به بررسی تخصصی این سیستم ها می پردازیم.

11 6 97
نمای کرتین وال مهرازان نما

نمای کرتین وال را میتوان نقطه عطف معماری مدرن دانست.جایی که تلفیق هنر و صنعت منجر به خلق نمایی زیبا,امن و ماندگار می گردد.