09123848864

خدمات

مشاوره, طراحی, نظارت و اجرای انواع سازه های آلومینیومی و شیشه ای داخلی و خارجی ساختمان
صفحه 1

در حال بارگذاری 50 رکورد بعدی

نمای کرتین وال - گروه مهندسان مهرازن نما

نمای کرتین وال ترکیب خلاقانه ای از آلومینیوم و شیشه های ساختمان است. عایق فوق العاده انرژی و صدا, عملکرد بی نقض در برابر فشارهای جانبی و عدم انتقال بار مرده به سازه اصلی از مزایای نمای کرتین وال است. سیستم فیس کپ, یوچنل, فریملس وسمی فریم لس از پرکاربردترین سیستم های نمای کرتین وال می باشند.

نمای اسپایدر

نمای اسپایدر ( Spider ) را می توان یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین سیستم های نمای مدرن به حساب آورد. به طور خلاصه نمای اسپایدر ترکیبی منحصر به فرد از شیشه و استیل در سطح خارجی نمای ساختمان می باشد که باعث خلق نمای کاملا یکدست و شفاف خواهد شد و بزرگترین مزیت این سیستم یعنی سطح یکدست خارجی باعث استفاده از روزافزون آن در مراکز تجاری مدرن شده است.

هندریل شیشه ای مهرازان نما

هندریل های شیشه ای در واقع جایگزین شایسته نرده های فولادی قدیمی هستند. زیبایی خیرکننده, طول عمر بالا, هزینه نگهداری پایین و مقاومت بسیار عالی در برابر عوامل مخرب جوی تنها بخش کوچکی از مزایای جان پناه شیشه ای می باشند.

نمای کامپوزیت

سبک وزن و با دوام قیمت تمام شده پایین تنوع بسیار بالا سرعت اجرای بالا

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای بر حسب نیاز شما می توانند تک یا دو جداره باشند. امکان استفاده از شیشه های مات, شفاف یا دکوراتیو و انتخاب فریم ها از میان طیف متنوع طرح و رنگ دست شما را برای انتخاب کاملا باز خواهند گذاشت. پارتیشن های اداری گروه مهندسان مهرازان نما ترکیبی منحصر به فرد از زیبایی و امنیت را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

شیشه دکوراتیو

ترکیب خلاقانه شیشه های سوپر کلیر با رنگ های با کیفیت به دست استادکاران واحد رنگ آمیزی گروه مهندسان مهرازان نما منجر به خلق شیشه های دکوراتیو بسیار با کیفیتی گردیده است که توجه هر بیننده ای به سوی خود جلب می کند.

درب شیشه ای

امروزه به لطف یراق آلات زیبا و با کیفیت, درب های شیشه ای بخش جدایی ناپذیر و چشم نواز دکوراسیون پروژه شما خواهند شد.

کابین دوش

دور دوشی یا کابین دوش شیشه ای یه راه حل ساده و مدرن برای جداسازی فضای دوش حمام از سایر قسمت های آن است

سقف کاذب مدرن

سقف های کاذب مدرن فلزی مهرازان نما نسل نوین سقف های فلزی سی ان سی شده و با سازه پنهان می باشد. در سیستم سازه پنهان بر خلاف سقف های تایلی سابق دیگر خبری از سازه های گالوانیزه در سطح تمام شده کار نیست.

در حال بارگذاری 50 رکورد بعدی