09123848864

سقف کاذب مدرن

سقف سازه پنهان گرئه مهندسان مهرازان نما نسل نوین سقف های فلزی تایلی قدیم هستند.زیبایی خیره کننده, وزن پایین و اجرای سریع از مزایای سقف سازه پنهان می باشد.
خلاصه

سقف های کاذب مدرن فلزی مهرازان نما نسل نوین سقف های فلزی سی ان سی شده و با سازه پنهان می باشد. در سیستم سازه پنهان بر خلاف سقف های تایلی سابق دیگر خبری از سازه های گالوانیزه در سطح تمام شده کار نیست.


توضیحات

سقف سازه پنهان

اگر در انتخاب متریال مورد نیازتون برای پروژه ساختمانی خود دچهار وسواس هستید و حساسیت شما برای استفاده از متریال به روز زیاد است و تمایل به استفاده از روش های جدید اجرایی در پروژه تجاری اداری خود هستید ما به شما سقف سازه پنهان را به عنوان سقف کاذب مدرن شما پیشنهاد می کنیم.سقف سازه پنهان نوین سقف های فلزی قدیمی می باشند. در سقف های فلزی تایلی قدیمی سازه هایی که وظفه مهار تایل های فلزی را بر عهده داشتند در معرض دید بودن و از ایجاد یک سطح تمام شده یکدست شما را منع می کردند اما در سقف سازه پنهان همانطور که از نامش پیداست دیگر خبری از سازه ها در نمای تمام شده کار نیست و سطح نهایی کاملا یکدست و به دور از هرگونه المان اضافی می باشد.

صفر تا صد نمای کرتین وال

متریال سقف سازه پنهان

تمامی مصالحی که اجرای زیرسازی سقف سازه پنهان به کار می بریم از جنس گالوانیزه می باشد.از مزایای ورق گالوانیزه مقاومت آن در برابر رطوبت و مقاومت فشاری آن می باشد و تحمل وزنی بسیار بالایی دارد.به این مزایا می توان قیمت تمام شده بسیار پایین را نیز اضافه کرد.اما برای ساخت ورق های سقف سازه پنهان علاوه بر امکان استفاده از ورق گالوانیزه, از متریال آلومینیوم نیز می توان استفاده کرد.بدیهی است که استفاده از فلزات سبک وزن برای اجرای یک سقف سازه پنهان در اولویت می باشد.
 

اجرای سقف سازه پنهان

عملیات اجرایی سقف سازه پنهان نیاز به صرف زمان بسیار زیادی نیست گرچه نمی توان تاثیر استفاده از متریال با کیفیت, تهیه نقشه های ازبیلت و نقشه های کارگاهی دقیق و همینطور تیم اجرایی با تجربه و دقیق کار را انکار کرد.
رسالت ما در گروه مهندسان مهرازان نما نه تنها در اجرای سقف سازه پنهان بلکه در زمینه تمامی خدمات مجموعه استفاده از متریال با کیفیت می باشد.ما با اتکا به تجریه اجرایی بسیار بالای اکیپ های مهندسی و اجرایی مجموعه درکنار استفاده از متریال با کیفیت تمامی پروژه های اجرایی را با بهترین کیفیت ممکن به پایان رسانده ایم.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سقف سازه پنهان می توانید با ما در تماس باشید.